2'NCİ OLAĞAN GENEL KURUL

31.1.2018, 20:47'de eklendi
2'NCİ OLAĞAN GENEL KURUL
2'NCİ OLAĞAN GENEL KURUL

BAŞARI EKİP ÇALIŞMASININ SONUCUDUR.


27 OCAK 2018 Cumartesi günü Sivil Memurlar Sendikası 2’nci Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilmiştir.


Kazanan Sivil Memur camiası olmuştur. Kaybedeni olmayan seçim ortamı sendikamızın kazancıdır. Beraberlik, dayanışma ve bütünlüğün ön plana alınacağı, kucaklayan, birleştirici, motive, hızlı karar veren, uygulamada verimli olacak Yönetim Kurulu, Delegelerimiz tarafından seçilmiştir.


Sivil Memurun mutluluğu, özlük haklarını pozitif yönde düzenlenmesine taraf, Direnme Gücünü kullanacak, Emeğin Emekçinin Dostu, Anti demokratik ve yasal olmayan uygulamalara karşı koyabilen Memur Sendikacılığının itibarlı yüzü olacak, temposunu arttırarak davasını yüreğinde yaşayan bir hareket tarzı benimsenecektir.


Genel Kurulumuzdan aldığımız yetki ile Sivil Memur Sendikacılığının birleşmesinin geçmiş dönemde olduğu gibi lokomotifi olacaktır.


KURUMLARIMIZ DA ÇALIŞAN DEVLET MEMURLARININ BARIŞININ VE HUZURUNUN TEK REÇETESİ SİME-SEN’DİR.


SİME-SEN YÖNETİMİNİN YOL HARİTASI ONUR, EMEK, ÖNCE İNSAN, ÖNCE EMEK ŞİARIDIR.


Kan tazeleyen Yeni Yönetimimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kurucusu GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün göstermiş olduğu İlke, İnkılap ve Muasır medeniyet çizgisini takip edecektir.


Unutulmaması gereken insanların yüzünün rengi ne olursa olsun göz yaşlarının renginin aynı olduğudur. Sendikamızın ihtiyacı olan Genel Merkezimizin de görevi olan Ayrımsız Kardeşlik Dayanışmasıdır. Bir Ağaç gibi Tek ve Hür bir Orman gibi Kardeşçe olabildiğimizi göstermemizdir. Toplumsal uzlaşının takipçisi olmaktır.
Sivil Memurun Onurlu Sınıf Mücadelesi İlkemizdir. Amaç top yekün Mutlu ve Huzurlu çalışandır.


2018-2022 yıllarını kapsayan dönemde istişareler ederek gerek Hukuk, gerek Eylemlere ağırlık verilerek hakların alınmasında hızlı bir dönemin kapısını aralamak düşüncesindeyiz.


Bürokratik görüşmeleri en üst seviyeye taşıma kararlılığımız ve gücümüz oluşmuştur.


Genel Kurulumuza katılım sağlayarak Demokrasi Şöleninde bulunan veya geçerli mazeretlerinden dolayı katılım sağlayamayan tüm Aile Fertlerimize, ayrıca Genel Kurul hazırlık çalışmalarında emeklerini harcayan arkadaşlarımıza, telefon, fax vb. ulaşım kanallarından desteklerini belirten dostlarımıza teşekkürlerimizi, saygılarımızı ve hürmetlerimizi sunarız.


Yeni yönetim Kurulumuzun camiamıza hizmet verebileceği yeni dönemimizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. 


YÖNETİM KURULU

1. Serdar DURSUN
2. Ercan BÜYÜKKAYA
3. Mustafa YALÇINKAYA
4. Hatay KOMAT
5. Kemal ARSLAN
6. Yunus DUMAN
7. Ali BALCI


DENETLEME KURULU


1. Ali ÖZDEŞER
2. Haluk KÜTÜK
3. Yaşar YILMAZ
4. Kenan Haluk BAYTEMİR
5. Sabri BİÇER

DİSİPLİN KURULU


1. Ali TOMBAK
2. İsmail KESKİN
3. İlksen DOĞAN
4. Hasan Hüseyin HOYUR
5. Emre ORAL

Yazılım &Tasarım OMEDYA