Başbakan Yıldırım, STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi. İZMİR Şube Oradaydı

2.6.2016, 10:50'de eklendi
Başbakan Yıldırım, STK Temsilcileri İle Bir Araya Geldi. İZMİR Şube Oradaydı
Binali Yıldırım’dan Sime-Sen’e “232” Randevusu

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’DAN SİME-SEN’E
“232” RANDEVUSU
Başbakan Binali Yıldırım’ın İzmir’de STK’larla gerçekleştirdiği toplantıya katılan SİME-SEN İzmir Şubesi, Yıldırım’dan 232. madde randevusu koparmayı başardı.
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Zerrin Kara’nın girişimleriyle Başbakan Binali Yıldırım ile kısa süreliğine de olsa bir araya gelmeyi başaran SİME-SEN İzmir Şube Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldırım’a DMK 232 ve 233. maddelerin değiştirilmesi için destek sözünü hatırlattılar.
SİME-SEN İzmir Şube Başkanı Öztürk’ün bu hatırlatması karşısında “Çocuklar Sizi biliyoruz. Konudan haberdarım” diyerek cevap veren Başbakan Binali Yıldırım’dan Ankara’da görüşmek üzere randevu talep edildi.
Şube Başkanı Murat Öztürk’ün bu talebi üzerine Başbakan Binali Yıldırım da Ankara’da görüşme sözü vererek, “Tamam sizlerle konuyu Ankara’da görüşelim”dedi.
SİME-SEN İZMİR ŞUBE ÜYELERİ İLE BAŞARDI..
  İzmir Şube Başkanı Sn.Murat ÖZTÜRK “İzmir’de işyeri temsilcilerimizin ve üyelerimizin göstermiş olduğu destek ve Sayın Zerrin KARA’nında özveri ve uğraşları sonucunda SİME-SEN’in ismini Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM’a duyurmanın verdiği hazzı yaşadık. 48 saat uykusuz geçen iki gün sanki, iki dakika  gibi geçti. SİME-SEN Ailesinin bir ferdi olarak dayanışma içerisinde olmanın gururunu bir kez daha yaşadım. Özverili yönetimim kadar özverili üyelerimize de teşekkür ederim.”
ANKARA RANDEVUSUNA SN.KARA’DA KATILACAK
Sime-sen İzmir Şube Başkanlığı’nı Başbakan ile görüştüren AK Parti Milletvekili Adayı Zerrin Kara, Ankara’da yapılması kararlaştırılan Başbakanla görüşmede de sivil memurların sorunlarının dile getirilmesi adına hazır bulunacak.
Bilindiği gibi Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan olmadan önce de SİME-SEN’in problemlerine yakın ilgi göstermiş, sorunları ve çözüm önerileri içeren dosyanın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde görevli MSB danışmanlarına iletilmesini sağlamıştı.

Yazılım &Tasarım OMEDYA