BİR ANNE TÜM DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİR

11.5.2019, 22:58'de eklendi
BİR ANNE TÜM DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİR

Büyük başarılar, kıymetli anaların yetiştirdikleri seçkin evlatlar sayesinde olmuştur...
Bir ANNE tüm dünyayı değiştirebilir...

Kocaman yüreklerine sevgiyi, saygıyı, sabrı, şefkati, fedakarlığı, evlatları söz konusu olduğunda asla pes etmemeyi sığdıran varlık Annelerimiz ;

Daha doğduğumuz andan itibaren bizi şefkati ve sevgisi ile sarıp sarmalayan, derdimizi dert edinen, sevincimizde bizden çok mutlu olan, bizi bizden çok düşünen, ilk adımını bizimle atan, konuşmayı, okumayı yazmayı bizle birlikte baştan öğrenen, hayal kırıklıklarımızda bizi teselli eden, ilk kalp kırıklığımız da yüreğimizi okşayan, dara düştüğümüzde koşan, bizim başarılarımızla bizden çok coşan annelerimiz için aslında ne yazılsa, ne söylense yetmez. Yazılandan, anlatılan her şeyden çok daha fazlasına layıktır tüm anneler.

Bu anneler gününde hemen hepimiz belki küçük bir hediye , belki bir buket çiçek, belki sıcak ve içten bir öpücük ile annelerimizin kapısını çalacağız. Bu güzel ve anlamlı günde annelerimize verebileceğimiz en güzel şey sonsuz sevgi ve minnetimiz olmalıdır. Ve bugünü evlatlarını kaybetmiş anneleri, annesini kaybetmiş evlatları da düşünerek kutlamak tüm annelere verilecek en güzel hediye olacaktır.

Başta Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanımı rahmet ve minnetle anarak, öncelikle vatanı için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerinin ve daha sonra tüm annelerimizin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

 

Sime-Sen Genel Merkez Yönetimi

Yazılım &Tasarım OMEDYA