BİRLİK ve BERABERLİK; ÖLÜMDEN BAŞKA HER ŞEYİ YENER

21.9.2018, 13:06'de eklendi
BİRLİK ve BERABERLİK; ÖLÜMDEN BAŞKA HER ŞEYİ YENER
Taleplerimiz için birlikte hareket etme konusunda sendikalardan ortak hareket.

SİME-SEN, TEÇ-SEN, DİVA-SEN, AES, SAHİM-SEN, SİMESEN ENERJİ Sendikaları Genel Başkanları Sime-Sen'in ev sahipliğinde daha önce alınan kararlar doğrultusunda istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

Aziz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün " Birlik ve beraberlik, ölümden başka her şeyi yener." sözünden hareketle yapılan istişarelerde Kamu çalışanlarının sıkıntı ve taleplerinin çözümünde birlikte hareket etme kararı alınmıştır.

 

Alınan kararlar neticesinde daha önce belirlenen konular konusunda taleplerimizin iletilmesi için aşağıda yazılı randevu talepleri gönderilmiştir.

T.C. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a

Cumhurbaşkanlığı Başkan Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY'a

Devlet Personel Başkanımız Sayın Enes POLAT'a

Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanımız Sayın Zehra ZÜMRÜT SELÇUK'a

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK'a 

 

Kamu Çalışanlarının talepleri arasında yer alan EK GÖSTERGE, SÖZLÜ SINAVIN ( MÜLAKAT ) KALDIRILMASI, YARDIMCI HİZMETLER SINIFININ DURUMU, BAYRAM İKRAMİYELERİNİN TÜM MEMURLARA VERİLMESİ, EMEKLİLİK YAŞININ YENİDEN DÜZENLENMESİ ve diğer konuların görüşülmesi için randevu taleplerimiz iletilmiştir.

 

Ortak Çalışma ve eylem konusunda özverili davranan, üyelerinin menfaatleri konusunda hiç düşünmeden bir araya gelebilen değerli yöneticilerimize ayrıca teşekkür ederiz.

 

Sime-Sen Yönetim Kurulu

 

 

 

 

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA