EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!

15.7.2018, 10:45'de eklendi
EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!
Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin birlik, bütünlük ve beraberliğini ortadan kaldırmayı amaçlayan alçak Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişimi sonrası milletimizin önüne çıkabilecek her türlü engel ve zorluk karşısında dimdik durarak, canıyla kanıyla kazandığı şanlı kahramanlık zaferiyle adını Türkiye tarihine altın harflerle kazıdı.

Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) olarak; 15 Temmuz günü yapılan hain darbe girişimini şiddetle reddetmiş, daha ilk anlarda Yönetim Kurulumuz toplanarak bu hain girişim için eylem kararı almıştır.  Üyelerimiz ile beraber bu hain girişimin bertaraf edilmesi için milletimiz ve devletimizle dik duruş sergilenmiştir. Kurumlarımız itibariyle bu hain girişimi önlemek için o gece en fazla mücadele eden vatansever üyelerimizi de bu vesileyle tekrar teşekkür ederiz.

Hain darbe girişiminin asıl hedefinin;   vatanımızı parçalamak ve bölmek, ülkemizi kaosa sürüklemek  ve iç savaş çıkartıp kardeş kavgası yaratmak ve tüm demokratik kazanımlarımızı ortadan kaldırmak olduğu unutulmamalıdır.

Cumhurbaşkanımızın direktifleri doğrultusunda meydanlara çıkan yüce Milletimizin demokrasi adına dünyaya örnek olacak  şekilde  ortaya koyduğu mücadele ile hain darbe  girişimi engellenmiş ve hainler emellerine ulaşamamıştır. Bu nedenle; şehitlerimizin kanıyla, vatanın bir kez daha kurtarıldığı, şanlı tarih olan 15 Temmuz'u unutmayacağız ve unutturmayacağız.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

"Darbecileri bir kez daha lanetleyerek, 15 Temmuz şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımızı sunarak hayırlı ve uzun ömürler diliyoruz..

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir.15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!

SİME-SEN Yönetim Kurulu

Yazılım &Tasarım OMEDYA