KOMANDOLAR HAFTANİN'DE

18.6.2020, 18:12'de eklendi
KOMANDOLAR HAFTANİN'DE

Son dönemde Irak’ın kuzeyinden karakol ve üs bölgelerine taciz ve saldırı teşebbüslerini artırarak hudutların ve halkın güvenliğini tehdit eden PKK terör örgütüne yönelik Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Pençe-Kaplan Operasyonu planlandığı şekilde devam ediyor.
Pençe-Kartal Operasyonu’nun hemen ardından gerçekleştirilen Pençe-Kaplan Operasyonu ile komando birliklerinin belirlenen bölgelere yönelik hava hücum harekatı sürüyor, teröristlere ait hedefler tek tek yerle bir ediliyor.
Zor arazi koşullarına rağmen operasyonu planlandığı şekilde başarıyla sürdüren Mehmetçik, PKK terör örgütünün bölgede tuzakladığı mayın ve EYP’leri etkisiz hale getirmeye; silah, mühimmat ve yaşam malzemelerini imha etmeye devam ediyor.

Sivil Memurlar Sendikası olarak bizler, ülkemizi ve toprağımızı terör belasından kurtarmak için yürütülen tüm mücadelelerde de olduğu gibi bugünde de bütün varlığımızla ordumuzun devletimizin ve milletimizin yanındayız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için canını ortaya koymaktan çekinmeyen milletimizin her ferdi gibi biz de birlik ve dayanışma ruhuyla düşmanı bertaraf etme yolunda her daim göreve hazırız.

Cennet vatanımızda birlik ve beraberlik ruhu daim, Aziz Milletimiz sonsuza kadar var olsun.

SİME-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, bu operasyonlarda canlarını ortaya koyan tüm Mehmetçiklerimize,komutanlarımıza emeği geçen tüm sivil memurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Terörü ve destekçilerini lanetliyor, bir kez daha ülkemizin bekası için canını veren vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Yazılım &Tasarım OMEDYA