SİME-SEN ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLERİYLE

10.6.2017, 12:47'de eklendi
SİME-SEN ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLERİYLE
SİME-SEN ANKARA ŞUBE TEMSİLCİLERİYLE

SİME-SEN Ankara Şube temsilcileri ile bir araya gelerek Ankara Şube Başkan Yardımcısı Ali TEKEŞ'e veridiği hizmetler için teşekkür etti.

Büro, bankacılık ve sigortacılık hizmetleri kolundan ayrılıp, Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmetleri hizmet koluna geçen AKARYAKIT İKMAL ve NATO POL TESİSLERİ İŞLETME BAŞKANLIĞI'nda görevli olan SİME-SEN Ankara Şube Başkan Yardımcılığını yürüten Ali TEKEŞ'e SİME-SEN Ankara Şube'ye bugüne kadar vermiş olduğu emekler için teşekkür edilmiş, aynı zamanda SİME-SEN ENERJİ sendikasının Genel Başkan'lığı görevine seçilerek bu yolda kendisine başarılar dileyerek plaket taktim edilmiştir.

Ayrıca 15 Mayıs sayımları sonrası genel bir değerlendirme yapılarak izleyeceğimiz yol haritası hakkında da istişarelerde bulunulmuştur. Temsilcilerimizden birliklerlerinde yaşanılan sıkıntılar ve üyelerimizin bizlerden beklentileri hakkında görüşmeler yapılmış aynı zamanda KHK ile üyelerimizin yaşadıkları sıkıntıları gidermek adına neler yapabilceğimiz konusunda da OHAL sonrası atılacak adımlar görüşülmüştür.

Organizasyona katılan SİME-SEN Genel Başkanı Serdar DURSUN'a, SİME-SEN ENERJİ Genel Başkanı Ali TEKEŞ'e, SİME-SEN Ankara Şube Temsilcilerine ve SİME-SEN ZONGULDAK İl Temsilcimiz Yaşar YILMAZ'a bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.

 

SİME-SEN Ankara Şube Başkanlığı

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA