SİME-SEN EĞİTİM FAALİYETLERİNE ANKARA ŞUBE İLE START VERDİ

17.3.2018, 21:58'de eklendi
SİME-SEN EĞİTİM FAALİYETLERİNE ANKARA ŞUBE İLE START VERDİ

         SİME-SEN Eğitim faaliyetleri kapsamında Ankara Şubesi İşyeri Temsilcisi Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

 

Toplantıda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstihdam Politikaları Daire Başkanı Sayın İbrahim DEMİRCAN tarafından Sendika ve Sendikacılığın Önemi, Türkiye'de Sendikaların durumları ve 15 Mayıs üye sayılarının tespit toplantıları hakkında bilgiler vermiştir. 

Hukuk danışmanı Sayın Av. İlyas TOPCUOĞLU ve Ankara Şube Avukatımız Sayın İlker KOÇ tarafından 657 Devlet Memurları Kanunu, Sendikalar Kanunu, İş Yeri temsilcilerinin görev ve yetkileri, Üyelerimizin karşılaşabileceği hukuki durumlarda yapılması gerekenler konusunda detaylı bilgiler vermiştir.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Sayın Zinnet BİLİCİ Hanımefendi tarafından İşyeri Temsilcilerine İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda bilgiler verilmiştir.

Sendikamıza verdikleri katkılardan dolayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İstihdam Politikaları Daire Başkanı Sayın İbrahim DEMİRCAN’a, Hukuk danışmanı Sayın Av. İlyas TOPCUOĞLU’na, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Sayın Zinnet BİLİCİ Hanımefendiye, SİME-SEN Ankara Şube Avukatı Sayın İlker KOÇ’a,Ankara Şube Yönetimine, Ankara Şubesinin İşyeri Temsilcilerine, Komisyon ve Kurullarına ve değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.

SİME-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulu

 

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA