Sime-Sen Genel Merkezi Tbmm Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

24.6.2016, 09:45'de eklendi
Sime-Sen Genel Merkezi Tbmm Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor
Milletvekillerinden, Komisyonlarda Bulunan Sime-Sen Tekliflerine Sahip Çıkma Sözü

ivil Memurlar Sendikası SİME-SEN’in, üyelerinin hak ve kazanımları için gündeme getirdiği kanun teklifi ve değişiklikleri ile ilgili TBMM çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda TBMM’de temaslarda bulunan SİME-SEN Genel Sekreteri Levent Bardak ve Genel Başkan Yardımcıları Sedat Demirli ve Serdar Dursun, AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Sami Çakır ve CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ı TBMM’de ziyaret ettiler.

Her iki milletvekiline de sivil memurların sorunlarından ve Sendika’nın çözüm önerilerinden oluşan dosyayı takdim eden SİME-SEN Genel Merkez Yöneticileri, sivil memurlara yönelik çifte standarda neden olan zam kararnamesi, tazminat talepleri ve DMK da yapılması gereken değişikliklere ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Milletvekilleri tarafından son derece samimi bir şekilde karşılanan SİME-SEN Heyeti, çözüm önerileri noktasında teşkilatlardan gelen teklifleri de TBMM çatısı altında dillendirme imkanı buldular.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım SİME-SEN Heyeti ile birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken, talepler ve tekliflerle ilgili TBMM komisyonlarında bulunan çalışmaların yakın takipçisi olacaklarını belirttiler.

Milletvekilleri ayrıca sivil memurların yaşamış oldukları sorunlarla ilgili olarak TBMM Genel Kurulu’nda çalışma yapacaklarını da ifade ettiler.

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA