SİME-SEN ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİMLER GEZİNOMİ.COM'DA

8.3.2018, 15:45'de eklendi
SİME-SEN ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİMLER GEZİNOMİ.COM'DA
Yurt içi ve Yurt dışı tatil erken rezervasyon indirimlerinde ekstra %5 indirimi kapsamaktadır.Promosyon kodu sıralı ve her bir üyeye özel olup , ilgili sendika tarafından üyelere Sms ve veya Mail yolu ile ulaştırılacaktır.

Sendikanızın değerli üyelerine özel olarak hazırladığımız promosyonlu kampanya paketimizin içeriğini maddeler halinde aşağıda dikkatinize sunarız.
1-) Yurt içi ve Yurt dışı tatil erken rezervasyon indirimlerinde ekstra %5 indirimi kapsamaktadır.
2-) gezinomi.com adresimiz üzerinden değerli sendika üyeleriniz, kendilerine tanımlanan promosyon Çek kodları ile istedikleri yurt içi, kıbrıs tatil veya yurt dışı tur seçeneklerinden dilediğini seçip giriş-çıkış tarihlerini belirtip kişi bilgilerini girdikten sonra ödeme ekranının sonunda karşılarına çıkacak 'promosyon kodunu girin' butonuna kodu girip ekstra %5 indirim hakkını kazanacaktır. Ardından 3d güvenlikli alış-verişini tamamlayacaktır.
3-) Gezinomi.com da bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
4-) Satış sonrası hizmetler  Horozoğlu Turizm Ltd. Şti. İhsan Turizm Seyahat Acentası güvencesindedir. İptal, iade, tarih değişikliği, erken rezervasyon sigortası, erken çıkış; vefat, kaza, hastalık vb özel durumlarda e-posta ile veya 0312 622 49 12 - 532 061 45 15  no'lu kurumsal hattımızdan  her türlü destek sağlanacaktır.
6-) Kişiye özel tanımlanan her bir promosyon kodu 2018 yılı içerisinde tek kullanımlıktır.   Bu kampanya, Horozoğlu Turizm Ltd Şti İhsan Turizm Seyahat Acentası ve Gezinomi Seyahat, Turizm ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile tarafınıza sunulmaktadır.
7-)  Promosyon sıralı kodu 28 Mart'a kadar  geçerli olup ve her üye bu kodu birden fazla rezervasyon için kullanabilir, ilgili sendika tarafından üyelere Sms ve veya Mail yolu ile ulaştırılacaktır.

Yazılım &Tasarım OMEDYA