Şırnak ve Mardin şehitleri yüreğimizi yaktı. TSK ve Milletimizin başı sağolsun

27.9.2016, 17:25'de eklendi
Şırnak ve Mardin şehitleri yüreğimizi yaktı. TSK ve Milletimizin başı sağolsun
Önce Mardin Derik’te sonrada Şırnak-Van Karayolu Şırnak Cezaevi yakınlarında bulunan kontrol noktasına bir grup PKK'lı terörist tarafından düzenlenen saldırılarda 10 askerimiz şehit oldu.

“TERÖRLE VE TERÖRİSTLE MÜCADELEDE SONUNA KADAR GİDİLMELİDİR”
Doğu ve Güneydoğu’da özellikle  15  Temmuz darbe girişimi sonrası daha da hızlanan terör olaylarında her gün şehit haberleri gelmeye devam ediyor.
Mardin Derik ve  Şırnak’ta düzenlenen hain saldırılarda yüksek sayıda  şehit verilmesi Türkiye’nin yüreğini bir kez daha yaktı.
Yapılan hain terör saldırılarını sert bir dille lanetleyen SİME-SEN Yönetim Kurulu, terörle mücadelenin bugün olduğu gibi kararlılıkla sürdürülmesinin altını çizerken, bölgede yürütülen operasyonlarla terörle mücadelede sonuna kadar gidilmesini istedi.
Özellikle son  1 yılda verilen şehit sayısının yüksekliğine dikkat çeken SİME-SEN Yönetim Kurulu, bu manada terörle mücadele  konseptinin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini bildirdi.
Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, başta  Mardin ve Şırnak şehitleri olmak üzere  tüm şehitlerimize  Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilenirken,  şehit ailelerine ve Türk Silahlı  Kuvvetlerine de sabır ve taziye  sunuldu.

Yazılım &Tasarım OMEDYA