SİVİL MEMURLAR HER PLATFORMDA TEMSİL EDİLMEKTEDİR

5.2.2020, 21:05'de eklendi
SİVİL MEMURLAR HER PLATFORMDA TEMSİL EDİLMEKTEDİR

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın katılımlarıyla gerçekleşen TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisinin devreye alma törenine Sivil Memurlar Sendikasını temsilen Genel Başkanımız Serdar DURSUN, Gnl. Bşk. Yrd. Ercan BÜYÜKKAYA ve Kırıkkale İl Başkanımız Yasiın UÇAK katılmışlardır.

 

Törende görüşme imkanı bulduğumuz,

            Cumhurbaşkanımızın Yardımcısı Sayın Fuat OKTAY'a ;

            Genel Başkanımız tarafından TBMM, TSK ve EGM'de görevli Sivil memurların sıkıntıları, talepleri iletilmiş, detaylı bilgilendirme için randevu talep edilmiş ve en kısa sürede görüşme isteğimiz belirtilmiştir.

            Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'a ;

            Yardımcı Hizmetleri Sınıfı ( YHS ) nin beklediği değişiklik, 3795 sayılı Bazı Lise, Okul ve Fakülte Mezunlarına Unvan Verilmesi Hakkında Kanun hakkında düzenleme yapması beklenen Kamu Yeterlilik Kurumu hakkında istişare edilmiş Sayın Bakanımızdan bu konuda destek istenmiştir.

            Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi AKAR'a

            Sivil Memurlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür edilmiş, sıkıntı ve taleplerimiz konusunda yardımlarının devamı istenmiştir.

            Milli Savunma Bakan Yardımcımız Sayın Muhsin DERE,  Genel Kurmay Başkanımız Orgeneral Sayın Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanımız Orgeneral Sayın Ümit DÜNDAR,  MSB Teknik Hizmetler Daire Başkanı Tuğgeneral Sayın Mustafa ÜSTÜN, Mühimmat Komutanımız Bakım Albay Sayın Mehmet Ali DURMUŞ ve Tesis Müdür Vekilimiz Mühendis Binbaşı Sayın Erdal ŞEBIN ile görüşme ve istişareler yapma fırsatımız olmuştur.

            Sivil Memurlar sendikası olarak desteklerini esirgemeyen, sıkıntı ve taleplerimizi dinleyen Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız başta olmak üzere saygıdeğer Bakanlarımıza, GenelKurmay Başkanımıza ile tüm Komutanlarımıza, bizleri çok iyi ağırlayan Tesis Müdür Vekilimiz Mühendis Binbaşı Sayın Erdal ŞEBIN'e teşekkür ederiz.

            Tesisimizin Vatanımıza, Milletimize hayırlı olması dileriz.

Sime-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA