Sn. Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyoruz

25.8.2016, 18:45'de eklendi
Sn. Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyoruz
Şehit Er'imize Allah’tan Rahmet diliyoruz, Türk Milletinin başı sağolsun.

SALDIRI TÜRKİYE'NİN BİRLİĞİNE, 15 TEMMUZ RUHUNA YAPILMIŞ BİR SALDIRIDIR…
Partisinin Artvin temasları sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan hain saldırıyı nefretle kınıyoruz.
Konvoyun hareketi sırasında roketatarlarla yapılması planlanan saldırının korumalar tarafından erken fark edilerek bertaraf edilmiş olması ne kadar sevindirici ise, çıkan çatışmalar sırasında bir askerimizin şehit olması,
bazı askerlerimizin yaralanması o kadar üzüntü vericidir.

Saldırının en çok üzen tarafı ise şehidimizin olmasıydı. Şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyoruz.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasındaki yapıcı tutumu, Türkiye’nin sınırlarını korumak üzere Suriye topraklarına girerek DAEŞ hedeflerini imha operasyonuna vermiş olduğu destek CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu, ortak hareket eden PKK/DAEŞ/YPG gibi bölücü/yıkıcı terör örgütlerinin hedefi haline getirmiştir. Yapılan saldırı Türkiye’nin dirliğine, düzenine, barış ve kardeşlik söylemlerine, birlik havasına yapılmış bir saldırıdır. 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişiminden sonra bütünleşen seçilmişlere karşı yapılacak her art niyetli harekat demokrasiye indirilen darbe olacaktır. Yenikapı Demokrasi Mitingindeki milli ruha ve birliğe zarar verecek tüm eylemleri lanetliyoruz. Demokrasinin takipçisi olacağımızı zaman şahitliğinde yineliyoruz.

Sayın Kılıçdaroğlu'na, partililerine ve Türk Milletine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, girilmiş olan bu süreçte başkaca hain saldırı, provokasyon ve suikast girişimlerine karşı herkesin daha dikkatli olması gerektiğinin altını bir kez daha çiziyoruz. SİME-SEN YÖNETİM KURULU

 

Yazılım &Tasarım OMEDYA