Terör Yok Olmuyor, Sadece Kendini Unutturuyor

7.6.2016, 10:50'de eklendi
Terör Yok Olmuyor, Sadece Kendini Unutturuyor
İstanbul’daki Terör Saldırısı Tüm Türkiye’yi Yaktı Terörle Mücadelede Konsept Değişikliği Şart

ŞEHİTLERİMİZE YÜCE ALLAH’TAN RAHMET, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ
 
 
Bugün İstanbul’da  Çevik Kuvvet Polisine yönelik olarak gerçekleştirilen terör saldırısını nefretle kınıyoruz.
 
Mübarek Ramazan Ayı’nda dahi, hain emellerini hiç çekinmeden gerçekleştiren terör örgütleri, terörün hiçbir zaman yok olmadığını, sadece  belirli aralıklarla kendini unutturup yeniden saldırıya geçtiğini tüm çıplaklığı ile ortaya koymaktadır.
 
Askerimizin, polisimizin terörle mücadelede gerçekleştirdikleri büyük özveri ve çabaya son derece saygı duyuyoruz.  Ancak verilen bunca şehide, yanan bunca yüreğe rağmen terörle mücadelenin halen yerinde sayması ve hain saldırıların hız kazanarak artması, terörle mücadelede yeni bir konsept değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu da göstermektedir.
 
Türkiye kan gölüne dönmüşken, hain terör örgütleri büyükşehir-il-ilçe demeden her coğrafyada kanlı emellerini gerçekleştirecek cesareti bulurken, hiçbir yetkilinin bunu başarısızlık olarak nitelendirmemesi de ayrıca düşünülmesi gereken bir durumdur.
 
Çoğunluğu istihbarat yetersizliğinden ya da zafiyetinden kaynaklanan saldırılar karşısında yetkililerin sadece başsağlığı ve terör son bulacak açıklamaları uzun zamandır inandırıcı olmaktan uzak açıklamalardır.
 
İstanbul da  polislerimizi hedef alan,  12 şehit verilen, onlarca yaralının bulunduğu bu hain saldırıyı şiddetle, nefretle kınıyor, yetkilileri artık sorumlu davranmaya davet ediyoruz.
 
Mübarek Ramazan ayında  Türkiye’nin her tarafına sıçrayan bu ateş karşısında, hayatını yitiren sivil vatandaşlarımız da dahil olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
 
Cennet vatanımız terörle yaşamaya alışmayacak, alıştırmayacağız.


 
SİME-SEN YÖNETİM KURULU

Yazılım &Tasarım OMEDYA