Türkiye En Uzun Geceyi En Karanlık Şekilde Yaşadı

22.12.2016, 17:22'de eklendi
Türkiye En Uzun Geceyi En Karanlık Şekilde Yaşadı
El-Bab'da 14 şehidimiz. 33 yaralımız var...

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
 
İÇ VE DIŞ MİHRAKLI TERÖRLE MÜCADELEDE KONSEPT DEĞİŞİKLİĞİNE İHTİYAÇ VAR

Türkiye en uzun gece sayılan 21 Aralık tarihini en karanlık şekilde yaşadı.
 
 Ülkemizi tehdit eden Ortadoğu bataklığı ve sınır güvenliği amacıyla Suriye’de gerçekleştirilen Fırat Kalkanı Operasyonu’nda dün sabah ve akşam saatlerinde DAEŞ tarafından gerçekleştirilen canlı bomba saldırılarında 14 askerimiz şehit oldu,  33 askerimiz de yaralandı.
 
Ülkemizin bir süredir yoğun şekilde mücadele ettiği terör örgütleri PKK, DAEŞ, FETÖ,  YPG ve benzerlerinin son bir hafta içerisinde gerçekleştirmiş oldukları alçak terör eylemleri ve suikastler karşısında milletimizin bir ve beraber olması en öncelikli ihtiyacımızdır.
 
Bu kadar çok terör olayının arka arkaya sıralanması  Türkiye’nin hem terörle mücadelede, hem de  uluslar arası ilişkilerinde köşeye sıkıştırma amacını taşımaktadır.
 
Milletten istenen birlik ve beraberlik elbet sağlanacak,  ülkemiz ne bu alçaklığı yapanlara, ne de buna cesaret edebilme adına sıra bekleyenlere teslim edilmeyecektir.
 
 İç ve dış terör örgütlerine karşı mücadelede acil konsept değişikliğine duyulan ihtiyaç giderek daha da gözle görülmektedir.
 
Türkiye Cumhuriyeti ve Milletimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devletinin, ordusunun, askerinin, polisinin yanında dimdik ayakta duracaktır.
 
El Bab şehitlerimiz yüreğimizi yakmış, geride acısı hiç dinmeyecek aileler, dumanı hiç tütmeyecek ocaklar bırakmıştır.
 
Sime-Sen olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.
 
Türkiyemizin başı sağolsun.

Yazılım &Tasarım OMEDYA