VAN ve ELAZIĞ DA YİNE HAİNCE SALDIRDILAR…

18.8.2016, 10:15'de eklendi
VAN ve ELAZIĞ DA YİNE HAİNCE SALDIRDILAR…
ÜLKEDE OLAĞANÜSTÜ HAL İLAN EDİLMİŞKEN PKK BU CESARETİ NEREDEN BULUYOR? OHAL KOŞULLARI PKK VE DESTEKÇİLERİ İÇİN DE UYGULANMALIDIR…

Başarısız FETÖ Darbe girişiminin ardından ülke olarak tek yürek, tek bilek olmamız karşısında daha da azgınlaşan PKK, Van ve Elazığ’da Emniyet Müdürlüklerine haince yeniden saldırdı.

Dün gece Van merkez İpekyolu İlçesi’nde polis evi ve polis merkezine yapılan bombalı saldırının ardından bu sabah da, Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı saldırı gerçekleştirildi.

Van'daki saldırıda, 2 sivil vatandaşla bir polisimiz şehit olurken, 20'si polis 73 kişi de yaralandı. Elazığ’da ise 4 polis memuru şehit olurken 146 kişi yaralandı.

Hain saldırılarda şehit düşen emniyet mensuplarımıza ve hayatını kaybeden sivil vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.

Başarısız FETÖ darbe girişimi sonrasında millet ve ülke olarak gösterilen birlik ve beraberlik karşısında şaşkına dönen küresel terör örgütleri ve destekleyicileri, ülkemiz bir terör belası ile uğraşırken, uyuyan hücreleri ile yeniden PKK’yı faal hale getirmişlerdir.

Ülkemizde 15 Temmuz sonrası ilan edilen olağanüstü hal koşulları uygulanırken PKK’nın böyle bir cüret göstermesi son derece manidardır.

OHAL koşullarının PKK, destekçileri ve işbirlikçilerine de acilen uygulanması gerekmektedir.

Bizler millet olarak darbeye karşı göstermiş olduğumuz dik duruş ve birlik-beraberliği teröre karşı da göstermeli, terörle mücadeleye bütün gücümüzle destek olmalıyız

Her türlü terör örgütü, onların işbirlikçileri, iç ve dış uzantıları birlik ve beraberliğimize yenilecek, kazdıkları kuyuya düşecek, döktükleri kanda boğulacaktır.

Terör örgütlerini kullanan taşeronlar, sırasıyla sahneye birini koyup diğerini almaktadır. Bunun önünde duracak olan güç milletin birlik ve beraberliğidir.

Ard arda meydana gelen kanlı terör olaylarında yaralanan vatandaşlarımıza acil şifa, şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyoruz.SİME-SEN YÖNETİM KURULU

Yazılım &Tasarım OMEDYA