YANINIZDAYIZ

21.3.2020, 12:41'de eklendi
YANINIZDAYIZ

Çin Halk Cumhuriyeti’nde başlayıp çeşitli ülkelerden sonra ülkemizde de ortaya çıkan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından da küresel salgın olarak adlandırılan yeni bir alt tipe bağlı Koronovirüs hastalığı (Covit-19) tüm dünya için halk sağlığı tehdidi oluşturan, “Koronavirüsü” ile ilgili olarak Devletimiz tarafından alınan tüm önlemleri/tedbirleri “Halk Sağlığı” açısından memnuniyetle karşılıyoruz ve destekçisi olduğumuzu ifade ediyoruz.

Bu tedbirler kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne bağlı bazı yurtlar, Umre’den dönen vatandaşlar için boşaltıldı. Corona virüsü taşıma riski bulunan yolcular bu yurtlara yerleştirildi. Ancak, Konya’da yaşanılanlar sosyal medyaya damga vurdu. Bir grup insanın karantinadan kaçmak için polislerle mücadele ettiği görüldü. Bu sırada birkaç kişinin polislere tükürdüğü de görüntülendi.

‘TÜRK POLİSİNE YAPILACAK BU HAKARET UNUTULMAZ’.

Tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde kahramanca ve fedakarca görevini yaparak tüm milletimize can veren sağlık çalışanlarımıza, Emniyet Genel Müdürlüğü personellerine yapılan her türlü saldırıyı KINIYORUZ.

Bu sebeple tüm sağlık, emniyet ve güvenlik güçlerine gece gündüz demeden canla başla bizim için çalıştıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu akşam onlar içinde alkışlıyoruz.

Sime-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu

Yazılım &Tasarım OMEDYA