YETKİ SİME-SEN DE

26.5.2019, 19:08'de eklendi
YETKİ SİME-SEN DE
Değerli Üyelerimiz; bilindiği üzere, her yıl 15 Mayıs tarihinde iş yerlerinde gerçekleşen sayım neticesi ile, üye sayısı en fazla olan sendika, bulunduğu kurumda yetkili sendika olarak belirlenmektedir.
 
Sivil Memurlar Sendikası olarak; siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle 15 Mayıs 2019 tarihinde yapılan sayım neticesinde Genel Kurmay Başkanlığında, Kara Kuvvetleri Komutanlığında, Hava Kuvvetleri Komutanlığında Deniz Kuvvetleri Komutanlığında ve Sahil Güvenlik Komutanlığında yetkili sendika olmanın ve Emniyet Genel Müdürlüğünde üye sayımızı arttırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Yetki almamızda emeği geçen tüm üyelerimize ve temsilcilerimize teşekkür ederiz. Bu yetkinin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız. Bu sebeple, sorumluluk bilinciyle siz değerli üyelerimizden aldığımız güçle sivil memurların hak ve menfaatini korumak için mücadeleye ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Sendikal faaliyet adına yapılması gereken her türlü eylem ve faaliyeti gerçekleştireceğiz.
 
Değerli üyelerimiz! Hak aramak zor bir mücadeledir. Ancak bizler birlik oldukça, hiçbir güç çalışanların haklarını gasp edemeyecektir. Bu kapsamda bizler bu mücadeleyi her alanda, her platformda vereceğiz. İlkleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz.
 
Son söz olarak, bilinmelidir ki; Sivil memurlar sendikası var oldukça hiçbir mesai arkadaşımız YALNIZ DEĞİLDİR! Mücadelemiz gelirin de, hakların da, hukukun da, adaletin de, nimetin de, külfetin de adil taksim edildiği bir düzen içindir.
 
Sime-Sen Genel Merkez Yönetimi
Yazılım &Tasarım OMEDYA