ZAFER DEMOKRASİNİN, MEYDANLAR MİLLETİNDİR SİME-SEN YENİKAPI DA TEK YÜREK, 81 İLDE TEK BİLEK OLDU

9.8.2016, 15:45'de eklendi
ZAFER DEMOKRASİNİN, MEYDANLAR MİLLETİNDİR SİME-SEN YENİKAPI DA TEK YÜREK, 81 İLDE TEK BİLEK OLDU
SİME-SEN TEŞKİLATLARI TÜM TÜRKİYE’DE MEYDANLARI DOLDURDU

FETÖ Terör Örgütü üzerinden Türkiye’ye yönelik darbe girişimi ve ülkenin bölünüp parçalanmasını bekleyen odaklara karşı Türk Milleti en büyük cevabı YENİKAPI Mitingi ile verdi.

5 Milyonun üzerinde vatandaşın katıldığı “DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ”ne SİME-SEN Genel Merkez Yöneticileri ve İstanbul Şubesi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda SİME-SEN Üyesi katıldı.
SİME-SEN Teşkilatları aynı gün ülke genelinde 81 ilde yapılan Demokrasi ve Şehitler Mitingleri’ne de büyük katılım sağladılar.

SİME-SEN Genel Başkanı Serdar Dursun, Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Yalçınkaya, Ali Balcı ve Murat Öner, İstanbul Şube Başkanlığı’nda, yönetim ve üyeler ile bir araya geldiler. İstanbul Şube Başkanı Mustafa Çelik ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde Kadıköy İskelesi’ne kadar yürüyüş yapan SİME-SEN Heyeti, buradan Yenikapı’ya geçti.

Mitinge katılarak tam bağımsızlık ve demokrasi vurgusu yapan SİME-SEN Heyeti, sivil memurun darbe karşısında gösterdiği vakur duruşu Yenikapı da da sergilemiş oldu.

Fotoğraflar
Yazılım &Tasarım OMEDYA