SİME-SEN’DEN İZMİR İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET ŞAHNE’YE ZİYARET

SİME-SEN’DEN İZMİR İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET ŞAHNE’YE ZİYARET 


Sivil Memurlar Sendikası Genel Başkanı Kenan Haluk BAYTEMİR, Genel Başkan Yardımcısı Ercan BÜYÜKKAYA, İzmir Şube Başkanı İbrahim GÜMÜŞ, sendika temsilcisi Nurcan ÇAMCI ve Emre ÖZDEMİR tarafından İzmir İl Emniyet Müdürü sayın Mehmet ŞAHNE makamında ziyaret edilmiştir. 

 

Yapılan ziyarette; İzmir Emniyet Müdürlüğünde görevli üyelerimizin ve mesai arkadaşlarımızın karşılaştıkları sorun ve mağduriyetler ile  bunların çözümüne ilişkin görüş alışverişinde bulunulmuştur. 


Sayın Emniyet Müdürümüzün konulara çözüm odaklı yaklaşımından, düşünsel anlamdaki kanaatlerinden ve bizlere göstermiş oldukları samimi ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

 

01 Büro Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet kolu çalışanlarının umudu, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığında yetkili, Milli Savunma Bakanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığında kurucu sendika olarak sendikal faaliyetlerimizi her alanda yürütüyor ve sahada da üyelerimizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

 

Kamuoyuna/camiamıza saygıyla duyurulur.


Sivil Memurlar Sendikası adına Genel Başkan Kenan Haluk BAYTEMİR


www.simesen.org.tr 


.

???? Ali Suavi Sokak No:23/37 Eti/Çankaya

ANKARA 

☎️ 0 (312 )232 47 32 


.

#simesen 

#sendika 

#simesenİzmirde

#emniyetgenelmüdürlüğü #Jandarmagenelkomutanlığı #sahilgüvenlik 

#7068

#DevletinMemurları

Sosyal Medyada Paylaş