SİME-SEN İZMİR ŞUBE’DEN DEPREMZEDELERE YARDIM ve ZİYARET!

30 Ekim 2020 tarihinde İzmir’de meydana gelen 6.9 şiddetindeki deprem sonrası SİME-SEN İzmir Şube Yönetim Kurulu tarafından koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar sonucunda, bildirmek isteriz ki; üyelerimizden can kaybı olmadığı tespit edilmiştir. 

Depremin olduğu günden bu yana öncelikle can kaybı olup olmadığı yaralı durumu hasarlı binaların olup olmadığı ve evlerine giremeyen üyelerimizin tespiti yapılarak İzmir Şube Yönetim Kurulu Olarak üyelerimiz ziyaret edilmiş, ihtiyaç temini konusunda çalışmalar yapılmış, üyelerimizle aynı mağduriyeti yaşayan depremzedelere de yardım eli uzatan İzmir Şube Yönetim Kurulu’na gönüllü destek sağlayan üye arkadaşlarımıza gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. Milletimiz olarak yaralarımızı en kısa zamanda saracağımıza, SİME-SEN olarak üzerimize düşen tüm görevleri yerine getireceğimize inanıyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı İzmir Şube Yönetim Kurulu Yöneticilerimize, üyelerimize ve milletimize teşekkür ediyoruz.


SİVİL MEMURLAR SENDİKASI YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaş