SİME-SEN'den MSÜ Rektörü Sn. Prof. dr. Erhan AFYONCU' ya Ziyaret

SİME-SEN'den MSÜ Rektörü Sn Erhan AFYONCU' ya Ziyaret 

Sivil Memurların Çalışma Hayatına Katkı İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz.


Sivil Memurlar Sendikası heyeti olarak Milli Savunma Üniversitesi Rektörümüz sayın Prof.Dr.Erhan AFYONCU'yu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz DURKUT, Ankara Şube Başkanımız Kemal DUMAN, İstanbul Şube Başkanımız Mustafa ÇELİK ve Ankara Şube Başkan Yardımcımız Bülent ERKOÇ ile birlikte ziyarette bulunmuşlardır.

Ziyaretimiz sırasında, Milli Savunma Bakanlığı ve Bağlısı birimler adına yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav sonuçları ile Milli Savunma Üniversitesi ve bağlılarında çalışan üyelerimizin sorun ve taleplerimizi görüşülmüştür.

Milli Savunma Üniversitesi sorumluluğunda yapılan sınav süreçleri içinde daha önceden sendikamız tarafından kurumsal yazılarımız ile dile getirilen aksaklıklar birkez daha getirilmiştir. Milli Savunma Üniversitesi Rektör Sn. Prof. Dr. ERHAN AFYONCU hocamızdan tekrar GYÜD sınavlarının düzenli olarak yapılması ve soruların zorluk dereceleri ile konuların bundan sonraki yapılacak olan sınavlarda personelin görevleri neden ile edinmiş oldukları bilgi ve becerileri yönünde olması konusunda yapılan talebimize olumlu yaklaşan ve Kurum içi sınavlarına her yıl yenilenmesi konuda çalışacakları sözünü veren sayın hocamıza destekleri ve misafirperverlikleri için  teşekkür ederiz. 


SİME-SEN Ankara Şube Yönetim Kurulu.


İYİ Kİ SİME-SEN VAR ❤️

Sosyal Medyada Paylaş