ORDUMUZUN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ!

Ülkemizin güvenliğinin sağlanması ve teröre karşı yürütülen mücadele kapsamında; 27 Şubat 2020 tarihinde her türlü terör unsurunu arkasına alarak askerlerimize karşı yapılan menfur saldırı sonucunda ne yazık ki İdlib’te kahraman Mehmetçiklerimizi şehit verdik.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralanan Mehmetçiklerimize ise acil şifalar diliyoruz. Hainlere karşı aziz vatanımızın bekası mücadelesinde ülke olarak daha güçlü şekilde kenetlenme zamanıdır.

Sivil Memurlar Sendikası olarak bizler, ülkemizi ve toprağımızı terör belasından kurtarmak için yürütülen tüm mücadelelerde de olduğu gibi bugünde de bütün varlığımızla ordumuzun devletimizin ve milletimizin yanındayız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için canını ortaya koymaktan çekinmeyen milletimizin her ferdi gibi biz de birlik ve dayanışma ruhuyla düşmanı bertaraf etme yolunda her daim göreve hazırız.

Cennet vatanımızda birlik ve beraberlik ruhu daim, Türk Milletimiz sonsuza kadar var olsun…

SİME-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, terörü ve destekçilerini lanetliyor, bir kez daha ülkemizin bekası için canını veren vatan evlatlarına Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

SİME-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

Sosyal Medyada Paylaş