Daima Yanınızdayız!

(Sosyal Dayanışma Projesi 1)


Teşkilatımızdan ve üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda yaptığımız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşması, içinde bulunduğumuz olağanüstü salgın sürecinden dolayı sağlık gereksinimlerinin ötelenmesinin ve periyodik olarak takip edilen sağlık süreçlerinin gecikmesinin önüne geçmek ve sağlık ile ilgili harcamaların artması nedeniyle bu konuda bir çalışma yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Devlet hastanelerinin pandemi yoğunluğu ve bulaş faktörleri barındırması, MSB ve bağlıları, İçişleri Bakanlığı, (EGM,JGK,SGK) ve TBMM'de böyle bir çalışmanın yapılmaması göz önüne alınarak ihtiyaç duyulmuş ve bu anlaşma yapılmıştır.


Söz konusu hizmet tamamıyla üye ve sigorta şirketi arasında gerçekleştirecektir. Özel hastanelerin ücret politikalarına genel olarak bakıldığında bu anlaşma ile %50-60'a varan bir indirim sağlanmaktadır.


Sivil Memurlar Sendikası olarak, aile bilincinde olduğumuzdan iyi günde kötü günde de üyelerimizin yanlarındayız. Üyelerimize özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşması yapılarak, sağlık hizmetlerine daha kolay ulaşılmasını amaçlıyoruz.


Anlaşmalı Hastanelerin listesine ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayınız.


https://www.allclub.com.tr/allclub-anlasmali-kurumlar.html

Sosyal Medyada Paylaş