!!! ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN BAŞKOMUTANLIĞINDA KAZANILAN BÜYÜK TAARRUZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ 100. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN !!!

!!! ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN BAŞKOMUTANLIĞINDA
KAZANILAN BÜYÜK TAARRUZ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMININ
100. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN !!!

    
         Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında kazanılan bağımsızlık mücadelemizin en önemli dönüm noktalarından mihenk taşı olan 30 Ağustos Zafer Bayramını gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos; zulme, işgale, esarete, teslimiyete karşı Türk milletinin topyekûn haykırışı, birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatı, özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inanç, irade ve kararlılığın göstergesi ve Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden yolun kendisidir.        
30 Ağustos; bizi bu topraklardan atmak isteyen şer güçlere Türk milletinin verdiği cevabın adıdır. Türk hâkimiyetinin perçinlendiği ve Anadolu’nun kadim ve edebi Türk yurdu olduğunun tescil edildiğidir.
30 Ağustos; milletimizin var oluş mücadelesinin zaferle taçlandığı günüdür, geleceğimize dair hiç dinmeyen umudumuzun kaynağıdır, bu büyük mücadele sonunda yeşerttiğimiz cumhuriyetimiz en kıymetli hazinesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun tüm mensuplarının Büyük Taarruz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.


SİME-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulu adına
Genel Başkan
Kenan Haluk BAYTEMİR


Sosyal Medyada Paylaş