SİVİL MEMURLAR SENDİKASI (SİME-SEN) 2023 YILINDA DA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINDA “YETKİLİ SENDİKA” OLMUŞTUR
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
4688 sayılı Kanun kapsamında her yıl yapılan 15 Mayıs sendika sayımları bu yıl da icra edilmiştir.
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Temsilcilerimizin iş yerleri özelinde, bizlerin kurumlar ve kuruluşlar nezdinde yapmış olduğumuz emek mücadelesinin sahada karşılığının değerlendirmesi olarak nitelendirebileceğimiz bu sayımlarda; SİME-SEN, Genelkurmay Başkanlığında bir kez daha yetkili sendika
ünvanını almıştır.
Genelkurmay Başkanlığında sendika üyesi olan kamu çalışanlarının %40’ı Sivil Memurlar Sendikasına üye oldu. Genelkurmay Başkanlığında görevli sendika temsilcilerimize ve emeği geçen katkı veren tüm üyelerimize güven ve destekleri için teşekkür ederiz.
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
SİME-SEN; siz üyelerinden aldığı güç ile sendikal anlamdaki onurlu duruşunu bozmadan kurum sendikal yetkisini kanunlar çerçevesinde ve üyelerinin menfaati doğrultusunda sonuna kadar kullanacaktır.
Camiamıza/kamuoyuna saygıyla duyurulur…
Sivil Memurlar Sendikası adına Genel Başkan Kenan Haluk BAYTEMİR
.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Ali Suavi Sokak No:23/37 Eti/Çankaya
ANKARA
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
0 (312 )232 47 32