SİME-SEN KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN AKİF TUTKAÇ’I SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK…

               Askeri işyerlerinde görev yapan sivil memur meslektaşlarımızın sendikalı olabilmesi için 51 kurucu üyeye liderlik yapan, yasaklı dönemden anayasa mahkemesi kararı ile sendikal hak elde edilen döneme kadar mücadelesini, azmini hiç bırakmayarak yol arkadaşlarıyla omuz omuza yürümekten kaçınmayan ve SİME-SEN’in yasal hak elde etmesinden sonra 2013-2016 yılları arasında ilk Kurucu Genel Başkan olan Sayın Akif TUTKAÇ sendikamızda ve camiamızda adını önemli bir yere yazdırmıştır.

               Kurucu Genel Başkan ve SİME-SEN Onursal Başkanımız olan TUTKAÇ’a sendikalaşma serüvenimize yaptığı katkılardan dolayı bugün bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

               10 Ağustos 2021 tarihinde kalp krizi sebebiyle hayatını kaybeden başkanımızı, 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü Çankırı ili Çerkeş Bozoğlu Köyünde genel merkezimiz, şube yöneticilerimiz, il temsilcilerimiz ve tüm sevenleriyle son yolculuğuna uğurladık. Akif TUTKAÇ başkanımıza tekrar Allah’tan rahmet sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

               Sendikamıza taziyelerini ileten birlik komutanları, kurum yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, sendikalar, üyelerimiz ve üzüntümüze ortak olan herkese SİME-SEN ailesi adına şükranlarımızı sunuyoruz.

 

SİME-SEN KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ AKİF TUTKAÇ’I ASLA UNUTMAYACAK…

 

SİVİL MEMURLAR SENDİKASI GENEL MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaş