Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

SİVİL MEMURLAR SENDİKASININ (SİME-SEN)

23 NİSAN ULASAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZA

İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI


Sivil Memurlar Sendikası (SİME-SEN) Genel Başkanı Kenan Haluk BAYTEMİR, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız hakkında kutlama mesajı yayımladı. 


Genel Başkan BAYTEMİR;  23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin temelleri atılmış ve Millî İrade tecilli etmiştir. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bugünü tüm dünya çocuklarına armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur. dedi. 

 

Genel Başkan BAYTEMİR; Sözlerine şöyle devam etti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, sevgi dolu yürekleri, önyargısız ve aydınlık bakışlarıyla, yaşamımızı zenginleştiren, geleceğimizin güvencesi, en değerli varlıklarımızdır.

Çocuklar, insanlığın ortak umudu, geleceği ve en kıymetli hazinesidir. Çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri, bizlerin de en büyük arzusu ve isteğidir. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor ve çocuklarımıza mutlu ve aydınlık yarınlar diliyorum. 


Sivil Memurlar Sendikası adına

Genel Başkan 

Kenan Haluk BAYTEMİR

Sosyal Medyada Paylaş