Anneler Gününüz Kutlu Olsun

Karşılıksız sevgisi, şefkati, fedakârlığı ile toplumların temeli olan aileyi ayakta tutan, varlığıyla güven veren  annelerimize, minnet ve şükranlarımızı sunarken, başta kadın üyelerimiz olmak üzere tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz.


 Yüreklerine sevgiyi, saygıyı, sabrı, fedakarlığı sığdıran , evlatları söz konusu olduğunda mücadeleyi hiç bırakmayan en değerli varlığımız Annelerimiz ;


 Doğduğumuz andan itibaren bizi şefkati ve sevgisi ile sarıp sarmalayan, derdimizi dert edinen, sevincimizde bizden çok mutlu olan, bizi bizden çok düşünen, ilk adımını bizimle atan, konuşmayı, okumayı yazmayı bizle birlikte baştan öğrenen, hayal kırıklıklarımızda bizi teselli eden, ilk kalp kırıklığımız da yüreğimizi okşayan, dara düştüğümüzde koşan, bizim başarılarımızla bizden çok coşan annelerimiz için aslında ne yazılsa, ne söylense yetmez. Tüm annelerimiz yazılandan, anlatılan her şeyden çok daha fazlasına layıktır.


 Bu güzel ve anlamlı günde annelerimize verebileceğimiz en güzel şey sonsuz sevgi ve minnetimiz olmalı ve bugünü evlatlarını kaybetmiş anneleri, annesini kaybetmiş evlatları da düşünerek kutlamak tüm annelere verilecek en güzel hediye olacaktır.


 Bu vatan için gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerinin ve tüm annelerimizin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.


 Sime-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu

Sosyal Medyada Paylaş