RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir ramazan ayının daha geride bırakıldı. Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık.


Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir. Bayramlar umuttur, özlemdir. Her şeye kadir olan Allah bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın.


Son zamanlarda Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı büyük bir kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık, yaşıyoruz.


Aziz Türk Milleti adına; Yurtiçi ve yurtdışında ikametlerimiz de huzur içerisinde olabilmemiz adına ailelerinden uzakta görevlerinin başındaki kurumlarımız mensuplarının ve ailelerinin, Vatan savunması için canlarını feda ederek ölümsüzleşen ŞEHİTLERİMİZ ve ailelerinin, bu uğurda yaralanan GAZİLERİMİZ ve ailelerinin hatırlandığı bir bayram dileriz.


Son olarak değerli vatandaşlarımızdan kazaların yaşanmaması için herkesi duyarlı, dikkatli ve sorumlu davranmaya, görevlilere yardımcı olmaya, trafik kurallarına uymaya ve uyarıları dikkate almaya davet ediyoruz ki bayram sevinci ve mutluluğu bozulmasın.


SİME-SEN Genel Merkezi

Sosyal Medyada Paylaş