RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Sime-Sen Genel Başkanı Serdar DURSUN Ramazan Bayramı vesilesiyle bayram mesajı yayınladı. Tüm Sivil Memurlara seslenen DURSUN, "Mübarek Ramazan Bayramınızı can-ı gönülden tebrik ediyorum. Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık.

 

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir.

 

Sivil memurların hakları için Ramazan ayında ulaşılmadık yer bırakmadık, seçime kadar da bırakmayacağız. Sivil Memur camiamızın SİME-SEN'e güvenmesini, birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermemesi gerektiğini belirten DURSUN, Genel Merkezimiz adına hiç yorulmadan ve bıkmadan çalışan Şubelerimiz, İl Teşkilatlarımıza ve destekleriyle bizleri onurlandıran üyelerimize teşekkür ederiz" dedi.

 

Son olarak mesajında, özellikle "Kazaların yaşanmaması için herkesi duyarlı, dikkatli ve sorumlu davranmaya, görevlilere yardımcı olmaya, trafik kurallarına uymaya ve uyarıları dikkate almaya'' çağırdı.

Sosyal Medyada Paylaş